POMÁHÁME SRDCEM ...

Benefiční koncert pro Lucii se vydařil

V pátek 24.9.2021 se v našem oblíbeném “Kouparku” v rámci pravidelného odpoledního a večerního programu pro děti, zakončeného závěrečným promítáním letního kina, uskutečnil také první benefiční koncert nadačního fondu MY.
Hlavní postavou celého kulturního zážitku byla charismatická a velmi oblíbená rodačka z Frýdku Místku Kaczi, která nejen skvěle zpívá a její pop-folkové písně rozveselí snad každého, ale sama se také doprovází na akordeon.
Celý koncert se uskutečnil za podpory městského obvodu Radvanice a Bartovice a výtěžek z dobrovolného vstupného, téměř sedm tisíc korun, tak může nadační fond použít na úpravu koupelny pro Lucinku Víchovou z Radvanic, která od malička trpí mozkovou obrnou a drobné opravy právě koupelny ji tak alespoň částečně pomůžou zjednodušit její každodenní fungování. 
Tímto všem, kteří dobrovolným vstupným přispěli na dobrou a smysluplnou věc, moc děkujeme!
Ještě před zahájením celého koncertu pan starosta Aleš Boháč vylosoval několik šťastných dětí, které se zůčastnili odpoledních soutěží a odměnil je nějakou tou maličkostí a zároveň potěšil občany městského obvodu Radvanice a Bartovice novou informací, a to že probíhá výběr dodavatele na dostavbu dna bývalého radvanického koupaliště, kde by neměly chybět tenisové kurty, multifunkční sportovní hřiště a další.
Tolik všemi oblíbený “Koupark” tak opět získá ještě více na své atraktivitě a poskytne ještě více možností, jak příjemně strávit volný čas v přírodě.

O nás

MY_I.png 

Jak v životě tak v podnikání nejde jen přijímat a nic nedat zpět.  "MY" jsme si osvojili od počátku našeho setkání. A protože MY a ne JÁ  má pro nás obrovský význam, chtěli jsme tomuto dát ten, ještě hlubší  a založili Nadační fond MY. Pomáhat je dobré a mělo by to být přirozené. Ale přeci jen ve větším počtu je pomáhat jednodušší. Do vzniku nadačního fondu za sebou máme několik charitativních akcí na kterých jsme se buďto už přímo osobně podíleli nebo je jen podpořili. Od školy v přírodě pro dětský domov Domeček, přes invalidní vozík na míru pro málého Patrika až po dnes už stovky kilogramů granulí pro zvířecí útulky.  A takhle chceme pokračovat dále...

Benefiční koncert pro Lucii

Benefiční koncert pro Lucii

Jedním z dalších příběhů, který bychom rádi podpořili patří Lucii. Přesněji 27 leté Lucii Víchové, která se narodila jako dítě s dětskou mozkovou obrnou. A Lucie by moc potřebovala upravit koupelnu pro své normální běžné fungování mladého člověka. Více o příběhu Lucie ZDE. Proto jsme se rozhodli uspořádat první benefiční koncert našeho nadačního fondu MY a to příznačně v areálu Kouparku v Ostravě - Radvanicích, kde Lucie také v místím domově s pečovatelskou službou bydlí. Je připraven doprovodný program pro děti s možností opéct třeba buřty. Jako předkapela se představí mladé duo umělců z Nového Jičína  pod názvem Three Tall Men a pak již v 17 hod vystoupí KACZI, která je v podstatě prototypem zdravě vypadající, energické ženy, pocházející z hor, která nemá daleko ke spontaneitě, jak v hudbě, tak i v osobním životě.


 2021.jpg