POMÁHÁME SRDCEM ...

Benefiční koncert pro Lucii se vydařil

V pátek 24.9.2021 se v našem oblíbeném “Kouparku” v rámci pravidelného odpoledního a večerního programu pro děti, zakončeného závěrečným promítáním letního kina, uskutečnil také první benefiční koncert nadačního fondu MY.
Hlavní postavou celého kulturního zážitku byla charismatická a velmi oblíbená rodačka z Frýdku Místku Kaczi, která nejen skvěle zpívá a její pop-folkové písně rozveselí snad každého, ale sama se také doprovází na akordeon.
Celý koncert se uskutečnil za podpory městského obvodu Radvanice a Bartovice a výtěžek z dobrovolného vstupného, téměř sedm tisíc korun, tak může nadační fond použít na úpravu koupelny pro Lucinku Víchovou z Radvanic, která od malička trpí mozkovou obrnou a drobné opravy právě koupelny ji tak alespoň částečně pomůžou zjednodušit její každodenní fungování. 
Tímto všem, kteří dobrovolným vstupným přispěli na dobrou a smysluplnou věc, moc děkujeme!
Ještě před zahájením celého koncertu pan starosta Aleš Boháč vylosoval několik šťastných dětí, které se zůčastnili odpoledních soutěží a odměnil je nějakou tou maličkostí a zároveň potěšil občany městského obvodu Radvanice a Bartovice novou informací, a to že probíhá výběr dodavatele na dostavbu dna bývalého radvanického koupaliště, kde by neměly chybět tenisové kurty, multifunkční sportovní hřiště a další.
Tolik všemi oblíbený “Koupark” tak opět získá ještě více na své atraktivitě a poskytne ještě více možností, jak příjemně strávit volný čas v přírodě.

O nás

MY_I.png 

Jak v životě tak v podnikání nejde jen přijímat a nic nedat zpět.  "MY" jsme si osvojili od počátku našeho setkání. A protože MY a ne JÁ  má pro nás obrovský význam, chtěli jsme tomuto dát ten, ještě hlubší  a založili Nadační fond MY. Pomáhat je dobré a mělo by to být přirozené. Ale přeci jen ve větším počtu je pomáhat jednodušší. Do vzniku nadačního fondu za sebou máme několik charitativních akcí na kterých jsme se buďto už přímo osobně podíleli nebo je jen podpořili. Od školy v přírodě pro dětský domov Domeček, přes invalidní vozík na míru pro málého Patrika až po dnes už stovky kilogramů granulí pro zvířecí útulky.  A takhle chceme pokračovat dále...

Nejen sportovní hvězdy na tenisových kurtech pro Vojtu!

Nejen sportovní hvězdy na tenisových kurtech pro Vojtu!

Nadační fond MY ve spolupráci s Šachtar bo Ostrava vás zve na charitativní tenisový turnaj MORAVIA STAR OPEN. Turnaj je doprovodnou akcí k účasti cyklistického týmu MY JSME Ostrava v projektu Cesta za snem, jehož se již třetím rokem zúčastní a malý Vojtíšek je pro letošek patronem týmu. 

Již 9.7.2022 v areálu OSTRA  sport centra v Ostravě Komenského sadech vymění sportovci kopačky, hokejky a skokanské lyže za tenisovou raketu. Těšit se můžeme na Romana Szturce, Patrika Zdráhala, Ondřeje Romana, Dana Krenželoka, Václav Daňka, Michala Šlachtu, Vladimíra Vůjtka st., Jaroslava Sakalu, Jana Mazocha a další... Petr Harazín z kapely Nebe nejen zazpívá, ale také si zahraje tenis. Přijďte podpořit sportovce a také malého Vojtu. Bohatý doprovodný program pro děti. Dále pak vystoupí i mladá talentovaná zpěvačka Vali Angel, která je účastncicí poslední finálové řady Superstár.

Budeme se na Vás těšit!

Vojtíškův příběh si můžete přečíst zde.

pro zvětšení rozklikněte