POMÁHÁME SRDCEM ...

Benefiční koncert pro Lucii se vydařil

V pátek 24.9.2021 se v našem oblíbeném “Kouparku” v rámci pravidelného odpoledního a večerního programu pro děti, zakončeného závěrečným promítáním letního kina, uskutečnil také první benefiční koncert nadačního fondu MY.
Hlavní postavou celého kulturního zážitku byla charismatická a velmi oblíbená rodačka z Frýdku Místku Kaczi, která nejen skvěle zpívá a její pop-folkové písně rozveselí snad každého, ale sama se také doprovází na akordeon.
Celý koncert se uskutečnil za podpory městského obvodu Radvanice a Bartovice a výtěžek z dobrovolného vstupného, téměř sedm tisíc korun, tak může nadační fond použít na úpravu koupelny pro Lucinku Víchovou z Radvanic, která od malička trpí mozkovou obrnou a drobné opravy právě koupelny ji tak alespoň částečně pomůžou zjednodušit její každodenní fungování. 
Tímto všem, kteří dobrovolným vstupným přispěli na dobrou a smysluplnou věc, moc děkujeme!
Ještě před zahájením celého koncertu pan starosta Aleš Boháč vylosoval několik šťastných dětí, které se zůčastnili odpoledních soutěží a odměnil je nějakou tou maličkostí a zároveň potěšil občany městského obvodu Radvanice a Bartovice novou informací, a to že probíhá výběr dodavatele na dostavbu dna bývalého radvanického koupaliště, kde by neměly chybět tenisové kurty, multifunkční sportovní hřiště a další.
Tolik všemi oblíbený “Koupark” tak opět získá ještě více na své atraktivitě a poskytne ještě více možností, jak příjemně strávit volný čas v přírodě.

O nás

MY_I.png 

Jak v životě tak v podnikání nejde jen přijímat a nic nedat zpět.  "MY" jsme si osvojili od počátku našeho setkání. A protože MY a ne JÁ  má pro nás obrovský význam, chtěli jsme tomuto dát ten, ještě hlubší  a založili Nadační fond MY. Pomáhat je dobré a mělo by to být přirozené. Ale přeci jen ve větším počtu je pomáhat jednodušší. Do vzniku nadačního fondu za sebou máme několik charitativních akcí na kterých jsme se buďto už přímo osobně podíleli nebo je jen podpořili. Od školy v přírodě pro dětský domov Domeček, přes invalidní vozík na míru pro málého Patrika až po dnes už stovky kilogramů granulí pro zvířecí útulky.  A takhle chceme pokračovat dále...

Naše letošní Cesta za snem pro Danečka Müllera

Naše letošní Cesta za snem pro Danečka Müllera

Rok se s rokem sešel a tým My jsme Ostrava se opět chystá na svou cestu za snem, kdy musí překonat v 2222 km za 111 hodin. A jako každý rok se tak snaží upozornit na příběh svého patrona. Tím se pro letošní závod stal malý Daneček Müller. Pokud najdete chvíli času a budete se moci začíst do jeho příběhu budeme velmi rádi a ještě radši budeme pokud najdete nějakou tu korunu a přispějete na Danečkovu sbírku. Vybrané finanční prostředky pak budou použity na to, aby usnadnily a zpříjemnily tu jejich cestu např. na nákup speciálního kočárku přímo pro Danečkovy potřeby.
Předem děkujeme všem za jakýkoliv finanční příspěvek.
Více k Danečkovu příběhu nalaznete zde
Daneček_leták.png