POMÁHÁME SRDCEM ...

Miloši Belkovi se ve čtvrtek obrátil svět naruby a přišel díky ničivému tornádu o střechu nad hlavou

Jeho přátelé a kamarádi od motorek se na nás obrátili s žádosti o pomoc. Vy všichni ostatní co máte srdce na správném místě ,pomozte nám podpořit našeho kamaráda, skvělého člověka, muzikanta a motorkare Miloše, který přišel ve čtvrtek o střechu nad hlavou a jeho dům je označen zeleným křížem, což znamená totální demolici. V 57 letech se toto může zdát jako neřešitelná situace. A aby tomu nebylo málo jeho žena si ten den po návštěvě nemocnice přinesla domů nemilosrdný verdikt - rakovina prsu.  Ale...

Spojíme se a zvládneme Milošovi pomoci? 
Zkusme to! 
Přispět můžete libovolnou částkou..

Číslo transparentního účtu: 240222091/2010
Variabilní symbol: 012021 ( Při zadávání variabilního symbolu prosím dbejte na jeho správné zadání)

Pro usnadnění můžete využít QR platbu. Při jejím využití následně můžete případně změnit přednastavenou částu. 

QR platba_pro Miloše


Za Miloše a jeho rodinu Vám děkujeme! 

 

Veřejná sbírka Nadačního fondu MY - osvědčení

Darovací smlouva - finanční dar  pro Miloše

Požadujete li ke svému daru darovací smlouvu, tuto vytiskněte 2x, vyplňte údaje, částku, podepište a obojí provedení smlouvy zašlete na kontaktní adresu Nadačního fondu MY. 

100% výtěžku sbírky bude použito pro krytí nákladů souvísejících s pořízením nového domova pro Miloše a jeho ženu.  
SBÍRKA UKONČENA!

"MY" Vám z celého srdce děkujeme.

O nás

MY_I.png 

Jak v životě tak v podnikání nejde jen přijímat a nic nedat zpět.  "MY" jsme si osvojili od počátku našeho setkání. A protože MY a ne JÁ  má pro nás obrovský význam, chtěli jsme tomuto dát ten, ještě hlubší  a založili Nadační fond MY. Pomáhat je dobré a mělo by to být přirozené. Ale přeci jen ve větším počtu je pomáhat jednodušší. Do vzniku nadačního fondu za sebou máme několik charitativních akcí na kterých jsme se buďto už přímo osobně podíleli nebo je jen podpořili. Od školy v přírodě pro dětský domov Domeček, přes invalidní vozík na míru pro málého Patrika až po dnes už stovky kilogramů granulí pro zvířecí útulky.  A takhle chceme pokračovat dále...

Nejen sportovní hvězdy na tenisových kurtech pro Vojtu!

Nejen sportovní hvězdy na tenisových kurtech pro Vojtu!

Nadační fond MY ve spolupráci s Šachtar bo Ostrava vás zve na charitativní tenisový turnaj MORAVIA STAR OPEN. Turnaj je doprovodnou akcí k účasti cyklistického týmu MY JSME Ostrava v projektu Cesta za snem, jehož se již třetím rokem zúčastní a malý Vojtíšek je pro letošek patronem týmu. 

Již 9.7.2022 v areálu OSTRA  sport centra v Ostravě Komenského sadech vymění sportovci kopačky, hokejky a skokanské lyže za tenisovou raketu. Těšit se můžeme na Romana Szturce, Patrika Zdráhala, Ondřeje Romana, Dana Krenželoka, Václav Daňka, Michala Šlachtu, Vladimíra Vůjtka st., Jaroslava Sakalu, Jana Mazocha a další... Petr Harazín z kapely Nebe nejen zazpívá, ale také si zahraje tenis. Přijďte podpořit sportovce a také malého Vojtu. Bohatý doprovodný program pro děti. Dále pak vystoupí i mladá talentovaná zpěvačka Vali Angel, která je účastncicí poslední finálové řady Superstár.

Budeme se na Vás těšit!

Vojtíškův příběh si můžete přečíst zde.

pro zvětšení rozklikněte