POMÁHÁME SRDCEM ...

David Trojek

a příběh slovy jeho mámy Katky

 

V říjnu to bude 32 let, co přišel na svět můj syn David. A od první chvíle, co se narodil, bylo jasné, že bude potřebovat hodně síly na to, aby si život vybojoval. Bohužel se nenarodil zdravý a prognóza dalších dní byla nejistá. David byl ale bojovník a přesně 17. listopadu 1989 jsem si ho poprvé přivezla z nemocnice domů. Nezapomenu však na slova propouštějící lékařky, která mi změnila priority mého života. Řekla, že stav dítěte není příznivý a diagnóza, kterou David má, je trvalá, neléčitelná, velmi omezující kvalitu života a děti se obvykle nedožívají ani školního věku. Proto jsem se rozhodla si každou chvíli se synem maximálně užít. Byla jsem vděčná za každý den spolu, za každý rok a vždy v den jeho narozenin jsem si tajně přála a prosila o další báječný společný rok naplněný radostí a štěstím. David projevil neskutečnou sílu překonat všechny překážky, které mu osud nadělil. Týdny a měsíce v nemocnicích, kdy jsme měli život jako na houpačce, střídala radost ze společných prožitků třeba na vyhřátých plážích u moře.

Navzdory osudu, s pokrokem medicíny, s pomocí lékařů i rodiny a přátel a samozřejmě díky Davidově silné vůli se prognózy lékařů o délce Davidova života nenaplnily. Nicméně mohu říct, že ačkoliv na vozíku, prožívá David kvalitní a šťastný život. Užijeme si spolu spoustu dobrodružství i legrace a všechny překážky, které nám osud staví, bereme jako výzvu být lepší a silnější.

 

Kateřina Tomanová

Davidův příběh nás velmi zaujal a proto jsme se rozhodli pro něj jako pro patrona našeho týmu při letošní cestě za snem. Jelikož Davidův vozík již nevyhovuje jeho potřebám rozhodli jsme se založit sbírku na pořízení nového, který bude vyhovovat jeho současným potřebám. Davidovi můžete přispět také vy a to na níže uvedený transparentní účet. 

Pro větší pohodlí platby můžete také využít možnost naskenováním QR kódu. Částka v QR kódu je přednastavena na částku 100 Kč, kterou si následně můžete po naskenování upravit dle Vašeho požadavku.

Přispět můžete libovolnou částkou..

Číslo transparentního účtu: 240222091/2010
Variabilní symbol: 022021 ( Při zadávání variabilního symbolu prosím dbejte na jeho správné zadání)

Pro usnadnění můžete využít QR platbu. Při jejím využití následně můžete případně změnit přednastavenou částu. 

QR platba pro Davida


Za Davida a jeho mámu! 

 

Veřejná sbírka Nadačního fondu MY - osvědčení

Darovací smlouva - finanční dar  pro Davida

Požadujete li ke svému daru darovací smlouvu, tuto vytiskněte 2x, vyplňte údaje, částku, podepište a obojí provedení smlouvy zašlete na kontaktní adresu Nadačního fondu MY. 

100% výtěžku sbírky bude použito pro krytí nákladů souvísejících s pořízením nového inalidního vozíku pro.  

"MY" Vám z celého srdce děkujeme.

O nás

MY_I.png 

Jak v životě tak v podnikání nejde jen přijímat a nic nedat zpět.  "MY" jsme si osvojili od počátku našeho setkání. A protože MY a ne JÁ  má pro nás obrovský význam, chtěli jsme tomuto dát ten, ještě hlubší  a založili Nadační fond MY. Pomáhat je dobré a mělo by to být přirozené. Ale přeci jen ve větším počtu je pomáhat jednodušší. Do vzniku nadačního fondu za sebou máme několik charitativních akcí na kterých jsme se buďto už přímo osobně podíleli nebo je jen podpořili. Od školy v přírodě pro dětský domov Domeček, přes invalidní vozík na míru pro málého Patrika až po dnes už stovky kilogramů granulí pro zvířecí útulky.  A takhle chceme pokračovat dále...

Předškolní odpoledne pro Denise

Předškolní odpoledne pro Denise

Předškolní odpoledne pro Denise. Nadační fond MY ve spolupráci s E-MOTION park Ostrava Vám přináší předškolní odpoledne plné zážitků a zábavy. Přijďte si užít koktejl plný zábavy s trochou adrenalinu a velkou dávkou profesionality a zakončit tak spolu s námi první realizovaný příběh. Zábava pro všechny, velké, malé, kluky, holky, rodiče i prarodiče. Rozloučit se tak s letošními prázdninami a pomoci tak dobré věci. Zvýhodněné ceny jízd, kdy z každé @emotionE-MOTION park Ostrava daruje 50,- Kč do veřejné sbírky Nadačního fondu MY pro Denise.  Těšíme se na Vás.

Pro účast je třeba se registrovat zde

předškolní akce pro Denise new banner_registrace.jpg