POMÁHÁME SRDCEM ...

NĚKDY STAČÍ JEN MÁLO

Požádat Nadační fond MY o podporu je velmi jednoduché. Tady se na to můžeme spolu podívat.

  1. Vyplňte a odešlete Žádost o poskytnutí nadačního příspěvku níže.
  2. Všechny příchozí žádosti překontrolujeme a v případně nutnosti se na žadatele obrátíme s výzvou o doplnění nebo úpravu zaslaných podkladů.
  3. Všechny nadační příspěvky schvaluje nadační rada, žadatelé jsou ve všech případech srozuměni s výsledkem.
  4. Žadatelé jsou vždy v předstihu informováni o termínu nejbližšího zasedání nadační rady.
  5. O závěrech hlasování nadační rady jsou všichni žadatelé vyrozumění písemnou formou do 30 dnů od jejího zasedání.

.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.
(max. 5MB)

O nás

MY_I.png 

Jak v životě tak v podnikání nejde jen přijímat a nic nedat zpět.  "MY" jsme si osvojili od počátku našeho setkání. A protože MY a ne JÁ  má pro nás obrovský význam, chtěli jsme tomuto dát ten, ještě hlubší  a založili Nadační fond MY. Pomáhat je dobré a mělo by to být přirozené. Ale přeci jen ve větším počtu je pomáhat jednodušší. Do vzniku nadačního fondu za sebou máme několik charitativních akcí na kterých jsme se buďto už přímo osobně podíleli nebo je jen podpořili. Od školy v přírodě pro dětský domov Domeček, přes invalidní vozík na míru pro málého Patrika až po dnes už stovky kilogramů granulí pro zvířecí útulky.  A takhle chceme pokračovat dále...

Předškolní odpoledne pro Denise

Předškolní odpoledne pro Denise

Předškolní odpoledne pro Denise. Nadační fond MY ve spolupráci s E-MOTION park Ostrava Vám přináší předškolní odpoledne plné zážitků a zábavy. Přijďte si užít koktejl plný zábavy s trochou adrenalinu a velkou dávkou profesionality a zakončit tak spolu s námi první realizovaný příběh. Zábava pro všechny, velké, malé, kluky, holky, rodiče i prarodiče. Rozloučit se tak s letošními prázdninami a pomoci tak dobré věci. Zvýhodněné ceny jízd, kdy z každé @emotionE-MOTION park Ostrava daruje 50,- Kč do veřejné sbírky Nadačního fondu MY pro Denise.  Těšíme se na Vás.

Pro účast je třeba se registrovat zde

předškolní akce pro Denise new banner_registrace.jpg