POMÁHÁME SRDCEM ...

Den v ZOO Ostrava s Nadačním fondem MY

Tak jako i v minulém roce, tak i letos máme k účasti týmu MY Jsme Ostrava na Cestě za snem 2021 doprovodné akce. Jednou z nich je Den v ZOO OSTRAVA s Nadačním fondem MY a vy tak můžete přijít a na stacionárních kolech vyjet s naším týmem alespoň takhle na dálku nějaké kilometry. Pro děti bude připravena zábava v podobě tajenky skřítka Patronáčka.  NA závěr celého dne budou všechny výsledky slosovány o hodnotné ceny. Celý výtěžek akce bude věnován na podporu ZOO Ostrava a to zakoupením pernamentek pro rodiny s handicapovanými dětmi. 

Pokud by jste chtěli podpořit i vy tuto sbírku budeme velmi rádi. 

Vámi stanovenou částku můžete poslat na transparentní účet číslo:  240222091/2010
Variabilní symbol sbírky: 032021

Pro platbu můžete využít tohoto QR kódu.

O nás

MY_I.png 

Jak v životě tak v podnikání nejde jen přijímat a nic nedat zpět.  "MY" jsme si osvojili od počátku našeho setkání. A protože MY a ne JÁ  má pro nás obrovský význam, chtěli jsme tomuto dát ten, ještě hlubší  a založili Nadační fond MY. Pomáhat je dobré a mělo by to být přirozené. Ale přeci jen ve větším počtu je pomáhat jednodušší. Do vzniku nadačního fondu za sebou máme několik charitativních akcí na kterých jsme se buďto už přímo osobně podíleli nebo je jen podpořili. Od školy v přírodě pro dětský domov Domeček, přes invalidní vozík na míru pro málého Patrika až po dnes už stovky kilogramů granulí pro zvířecí útulky.  A takhle chceme pokračovat dále...

Benefiční koncert pro Lucii

Benefiční koncert pro Lucii

Jedním z dalších příběhů, který bychom rádi podpořili patří Lucii. Přesněji 27 leté Lucii Víchové, která se narodila jako dítě s dětskou mozkovou obrnou. A Lucie by moc potřebovala upravit koupelnu pro své normální běžné fungování mladého člověka. Více o příběhu Lucie ZDE. Proto jsme se rozhodli uspořádat první benefiční koncert našeho nadačního fondu MY a to příznačně v areálu Kouparku v Ostravě - Radvanicích, kde Lucie také v místím domově s pečovatelskou službou bydlí. Je připraven doprovodný program pro děti s možností opéct třeba buřty. Jako předkapela se představí mladé duo umělců z Nového Jičína  pod názvem Three Tall Men a pak již v 17 hod vystoupí KACZI, která je v podstatě prototypem zdravě vypadající, energické ženy, pocházející z hor, která nemá daleko ke spontaneitě, jak v hudbě, tak i v osobním životě.


 2021.jpg