POMÁHÁME SRDCEM ...

Naše “Cesta za snem”

Náš první společný sen, naše první myšlenka sestavit zcela nový závodní cyklo team, sehnat sponzory a vše zorganizovat tak, abychom mohli společně odstartovat tento náročný pětidenní handi cyklomaraton, který se koná, jak jinak než pro dobrou věc..
A aby jsme to jako účastníci neměli tak jednoduché a dodrželi smysl celého projektu “Cesta za snem”, musel být součástí každého týmu minimálně jeden handicapovaný s jakýmkoliv druhem postižení, Posláním tohoto závodu je totiž ukázat všem, že když člověk opravdu chce, dokáže cokoliv a to mnohdy i přes velké překážky a může tak motivovat nejen postižené k začlenění do společnosti, ale také ty zdravé, aby se zamysleli a přestali se vymlouvat..
Navíc Každý tým měl svého “patrona”, respektive kohokoliv z řad právě handikepovaných, kterému chtěl pomoci a pro kterého závod jel..
Pro nás to znamenalo spoustu práce, zařizování, schůzek, ale nakonec se povedlo a náš sportovní team s příznačným názvem 
“ MY❤️...jsme Ostrava “ byl na světě a sedm nadšenců z MS kraje stálo 28.7.2020 v 11:20 hod na startovní čáře MHCM ( Metrostav handy cyklo maraton )2020 v Praze.
Celý závod se jel napříč ČR, navštívili jsme všech 14 krajů a ujeli tak 2 222 km v časovém limitu 111 hodin. Trasa byla nádherná, místy velmi náročná, občas pohodová, ale celkově jsme si závod jako team moc užili. Nebudeme lhát, že vše šlo jako po másle, přišly i vypjaté situace, například když nám vypadla na den jedna členka teamu, protože její kolo vypovědělo službu. Do toho přicházela únava, ono nocovat pět dní v sedmi lidech v jednom autě bez sprchy a postele bylo náročné, ale nakonec jsme to zvládli! Povedlo se a my tak 1.8.2020 kolem 15 hodiny slavnostně projeli cílem a užili si na plno ten pocit velkého vítězství, i přesto že jsme na bedně nestáli, ale cesta byla náš cíl..
Společně jsme pomohli dobré věci, během závodů se nám navíc podařilo uspořádat souběžnou charitativní akci v Zoo Ostrava, kdy měla veřejnost možnost celou věc podpořit  a prostřednictvím stacionárních kol našlapat pár km s námi a přispět tak Deniskově rodině ( podrobnosti viz odkaz Příběh Denise Horáka zde )na nové auto. Akce byla úspěšná, na náš transparentní účet přibylo přes 12 tisíc korun. A MY❤️ měli velkou radost, radost z toho, že můžeme nejen pomoci, ale že když člověk opravdu chce, dokáže vše..

O nás

MY_I.png 

Jak v životě tak v podnikání nejde jen přijímat a nic nedat zpět.  "MY" jsme si osvojili od počátku našeho setkání. A protože MY a ne JÁ  má pro nás obrovský význam, chtěli jsme tomuto dát ten, ještě hlubší  a založili Nadační fond MY. Pomáhat je dobré a mělo by to být přirozené. Ale přeci jen ve větším počtu je pomáhat jednodušší. Do vzniku nadačního fondu za sebou máme několik charitativních akcí na kterých jsme se buďto už přímo osobně podíleli nebo je jen podpořili. Od školy v přírodě pro dětský domov Domeček, přes invalidní vozík na míru pro málého Patrika až po dnes už stovky kilogramů granulí pro zvířecí útulky.  A takhle chceme pokračovat dále...

Předškolní odpoledne pro Denise

Předškolní odpoledne pro Denise

Předškolní odpoledne pro Denise. Nadační fond MY ve spolupráci s E-MOTION park Ostrava Vám přináší předškolní odpoledne plné zážitků a zábavy. Přijďte si užít koktejl plný zábavy s trochou adrenalinu a velkou dávkou profesionality a zakončit tak spolu s námi první realizovaný příběh. Zábava pro všechny, velké, malé, kluky, holky, rodiče i prarodiče. Rozloučit se tak s letošními prázdninami a pomoci tak dobré věci. Zvýhodněné ceny jízd, kdy z každé @emotionE-MOTION park Ostrava daruje 50,- Kč do veřejné sbírky Nadačního fondu MY pro Denise.  Těšíme se na Vás.

Pro účast je třeba se registrovat zde

předškolní akce pro Denise new banner_registrace.jpg