POMÁHÁME SRDCEM ...

PODEJME ELE POMOCNOU RUKU

Spojme se v této nelehké předvánoční  době a udělejme Ele krásné Vánoce s překvapením! 
Aby Ela mohla dostat pod stromeček nový invalidní vozík, chybí Eliným rodičům částka 27.019,19 Kč. 
Spojíme se a zvládneme tuto částku vybrat do 23.12.2020? 
Zkusme to! 
Přispět můžete libovolnou částkou..
Za Eli a její rodiče předem všem děkujeme! 


Ela Wawrzosová

a příběh slovy její maminky Sylvy

 

Ela se narodila 20.12.2004 ve 28. týdnu, do té doby bezproblémového těhotenství. Ještě v inkubátoru prodělala těžké sepse a její nezralost způsobila krvácení do mozku a následné zavedení shuntu. Elinka musela hodně cvičit, aby se její stav zlepšoval. Ještě v nemocnici, jsme začali cvičit vojtovu metodu a pokračovali jsme až do tří let, kdy začala navštěvovat Dětský rehabilitační stacionář v Ostravě, kde denně rehabilitovala Bobath metodou. Každým rokem jsme jezdili do lázní Klimkovice, kde Elinka absolvovala k lázeňským procedurám ještě Klim-Therapy, pravidelně jezdila na hipoterapii a cranosakrální terapii.

V současné době Elinka navštěvuje speciální školu v Karviné, má mladší sestru Emu a je to šťastná holčička, která nám, i přes její těžkou mentální retardaci a její kvadruspastickou formu DMO, dělá velikou radost.

 

Veřejná sbírka Nadačního fondu MY - osvědčení

Darovací smlouva - finanční dar  pro Elu

Požadujete li ke svému daru darovací smlouvu, tuto vytiskněte 2x, vyplňte údaje, částku, podepište a obojí provedení smlouvy zašlete na kontaktní adresu Nadačního fondu MY. 

100% výtěžku sbírky bude použit na dofinancování zbylé částky potřebné na pořízení invalidního vozíku pro Elu. 

SBÍRKA UKONČENA!

"MY" Vám z celého srdce děkujeme.

O nás

MY_I.png 

Jak v životě tak v podnikání nejde jen přijímat a nic nedat zpět.  "MY" jsme si osvojili od počátku našeho setkání. A protože MY a ne JÁ  má pro nás obrovský význam, chtěli jsme tomuto dát ten, ještě hlubší  a založili Nadační fond MY. Pomáhat je dobré a mělo by to být přirozené. Ale přeci jen ve větším počtu je pomáhat jednodušší. Do vzniku nadačního fondu za sebou máme několik charitativních akcí na kterých jsme se buďto už přímo osobně podíleli nebo je jen podpořili. Od školy v přírodě pro dětský domov Domeček, přes invalidní vozík na míru pro málého Patrika až po dnes už stovky kilogramů granulí pro zvířecí útulky.  A takhle chceme pokračovat dále...

Nejen sportovní hvězdy na tenisových kurtech pro Vojtu!

Nejen sportovní hvězdy na tenisových kurtech pro Vojtu!

Nadační fond MY ve spolupráci s Šachtar bo Ostrava vás zve na charitativní tenisový turnaj MORAVIA STAR OPEN. Turnaj je doprovodnou akcí k účasti cyklistického týmu MY JSME Ostrava v projektu Cesta za snem, jehož se již třetím rokem zúčastní a malý Vojtíšek je pro letošek patronem týmu. 

Již 9.7.2022 v areálu OSTRA  sport centra v Ostravě Komenského sadech vymění sportovci kopačky, hokejky a skokanské lyže za tenisovou raketu. Těšit se můžeme na Romana Szturce, Patrika Zdráhala, Ondřeje Romana, Dana Krenželoka, Václav Daňka, Michala Šlachtu, Vladimíra Vůjtka st., Jaroslava Sakalu, Jana Mazocha a další... Petr Harazín z kapely Nebe nejen zazpívá, ale také si zahraje tenis. Přijďte podpořit sportovce a také malého Vojtu. Bohatý doprovodný program pro děti. Dále pak vystoupí i mladá talentovaná zpěvačka Vali Angel, která je účastncicí poslední finálové řady Superstár.

Budeme se na Vás těšit!

Vojtíškův příběh si můžete přečíst zde.

pro zvětšení rozklikněte