POMÁHÁME SRDCEM ...

Náš první velký sen od jehož naplnění nás dělí jen pár hodin. 
Sen, který povede k jasnému cíli, pomoci někomu, kdo naši pomoc opravdu potřebuje..
Proto se náš nadační fond MY prostřednictvím týmu “MY❤️ JSME OSTRAVA“ účastní krásného projektu “Cesta za snem”, což je pětidenní cyklo maraton napříč celou ČR, kdy jednotlivé týmy musejí ujet do 111 hodin 2 222 km a navíc součástí každého týmu musí být minimálně jeden handicapovaný s jakýmkoliv druhem postižení. Snahou je tak ukázat všem, že když člověk opravdu chce, dokáže cokoliv a to mnohdy i přes velké překážky a motivovat tak nejen postižené k začlenění do společnosti, ale také ty zdravé, aby se zamysleli a přestali se vymlouvat..
Každý tým má navíc svého “patrona”, kterému chce pomoci. A tak i náš tým s názvem “MY❤️ JSME OSTRAVA“  má svého patrona.. Je jím malý Denis Horák z Havířova, který od malička trpí dětskou mozkovou obrnou, mentální retardací a dalšími vážnými diagnózami, díky kterým je zcela závislý na pomoci své mámy a rodiny. Denně dojíždí do ostravského stacionáře, kde dělá velké pokroky a má to tam moc rád. Účelem sbírky, která se bude během celých závodů konat je tedy vybrat co nejvyšší finanční částku, která pak bude sloužit jako příspěvek na pořízení nového auta pro Deniska a jeho mámu, které z důvodu denodenního dojíždění do Ostravy nutně potřebují.
Přispět může kdokoliv z vás libovolnou částkou a to na transparentní účet nadačního fondu MY...❤️   s číslem             240222091/2010, VS 012020. Pro platbu můžete také využít QR kod zde.
Navíc 29.7. 2020 od 9:00 do 19:00 hod bude probíhat v ostravské zoo  akce, kdy každý z návštěvníků bude moci také přispět na Deniskovo konto a  to tak, že na stacionárním kole si bude moci s námi zašlapat s tím, že počet najetých km na těchto kolech pak bude díky našim partnerům ve finanční částku, kterou navíc přispějeme na Deniskovu sbírku. 
Zároveň bude v rámci této jednodenní akce probíhat sbírka, jejíž výtěžek bude opět celý věnován na účet pro Deniska.
Všem, kteří se rozhodnou pomoci jakýmkoliv způsobem předem moc děkujeme! Každý, kdo se zůčastní a vyšlape Pro Deniska aspoň 1 km bude zařazen do slosování o pernamentní vstupenku na celý rok do ZOO Ostrava. 

Slavnostní předání šeku na vybranou finanční částku proběhne 14.8.2020 v prostorách závodního okruhu STEEL RING v Třinci, kde se také uskuteční v rámci odpoledního programu závod na motokárách pro širokou veřejnost. Na kterou jste srdečně zváni.  Přijďte se pobavit, okusit trochu té atmosféry závodů "F1"  a podpořit tak dobrou věc, kdy část výtěžku společnost STEEL RING věnuje na účet Deniska.

Na závěr děkujeme všem, kteří do toho šli s námi a stali se součástí nejen závodního  týmu “MY❤️ JSME OSTRAVA” a budou  tak s námi s největším nasazením šlapat pro dobrou věc, ale také těm, kteří nám bez očekávání  jakékoliv finanční odměny pomohli s organizací celé akce a neváhali nás v ní podpořit.
Velice si toho vážíme a ještě jednou děkujeme!

Bez Vás by to nešlo...

Dominik a Silvie

O nás

MY_I.png 

Jak v životě tak v podnikání nejde jen přijímat a nic nedat zpět.  "MY" jsme si osvojili od počátku našeho setkání. A protože MY a ne JÁ  má pro nás obrovský význam, chtěli jsme tomuto dát ten, ještě hlubší  a založili Nadační fond MY. Pomáhat je dobré a mělo by to být přirozené. Ale přeci jen ve větším počtu je pomáhat jednodušší. Do vzniku nadačního fondu za sebou máme několik charitativních akcí na kterých jsme se buďto už přímo osobně podíleli nebo je jen podpořili. Od školy v přírodě pro dětský domov Domeček, přes invalidní vozík na míru pro málého Patrika až po dnes už stovky kilogramů granulí pro zvířecí útulky.  A takhle chceme pokračovat dále...

Naše letošní Cesta za snem pro Danečka Müllera

Naše letošní Cesta za snem pro Danečka Müllera

Rok se s rokem sešel a tým My jsme Ostrava se opět chystá na svou cestu za snem, kdy musí překonat v 2222 km za 111 hodin. A jako každý rok se tak snaží upozornit na příběh svého patrona. Tím se pro letošní závod stal malý Daneček Müller. Pokud najdete chvíli času a budete se moci začíst do jeho příběhu budeme velmi rádi a ještě radši budeme pokud najdete nějakou tu korunu a přispějete na Danečkovu sbírku. Vybrané finanční prostředky pak budou použity na to, aby usnadnily a zpříjemnily tu jejich cestu např. na nákup speciálního kočárku přímo pro Danečkovy potřeby.
Předem děkujeme všem za jakýkoliv finanční příspěvek.
Více k Danečkovu příběhu nalaznete zde
Daneček_leták.png